Kırkpınar, Sapanca Gölü kenarın da doğa ile iç içe muhteşem dinlence mekanı. Özellikle hafta sonları şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve haftanın yorgunluğunu atmak isteyenlerin uğrak yeri olan tesisimiz 18.000 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.

Şık dekore edilmiş salonlarımızda yöreye özgü kiremitte alabalığı tadabileceğiniz gibi Türk ve Dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini de deneyebilirsiniz. Yaz aylarında göl kenarındaki sıcak söğütlerin gölgesinde çimlere uzanıp dinlenebilir, Kış aylarında şömine başında sevdikleriniz ile birlikte güzel bir akşam yemeğinde buluşabilirsiniz.

Deneyimli şeflerimiz, samimi, güleryüzlü profosyenel personelimiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla Sapanca Gölevi hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet vermektedir.

Gölevi Dış iki ayrı mekana sahiptir. 5000 kişilik piknik alanı, Restaurant kapalı alanın da 500 kişi Cafe& Bar alanın da 150 kişiye kadar size dinlenirken eğlene bilme olanağı sunar.

3000 kişi kapasiteli düğün organizasyonları için 5 farklı mönü seçeneği sunmaktadır.

Bu hizmetlerimizin yanı sıra büyük otoparkımız sayesinde organizasyonunuza gelen konuklarınız park sorunu yaşamalarının da önüne geçmekteyiz.

Gölevi

WhatsApp chat
Translate »