01 Haziran 1993 yılında Sakarya’nın Sapanca ilçesinin Kırkpınar kasabasında
bir aile şirketi olarak kuruldu.

Kısa zamanda önemli mesafeler kateden firmamız yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde büyük makine parkı, deneyimli, öz güveni yüksek ve her zaman büyük bir aile olmanın bilinciyle çalışan dinamik kadrosuyla ve kurucumuz Sayın Fatih Faruk Fil’in liderliğinde sektöründe ön sıralarda yer almaktadır.

Şirketimiz faaliyet Alanlarında Bölgemizin ve Türkiye’nin önde gelen firmalarından Arkas Holding, Petkim, Socar, Kombassan, TOKİ, Kardelen Su, Soma Maden İşletmeleri ve Efendioğlu inşaata hizmet verdiği gibi orta ve küçük ölçekteki onlarca firma ve şahısa da hizmet vermektedir.Başlarda sadece kendi öz sermayesi ile yatırımlar yapan şirketimiz günümüzde Kuveyt, Katar ve Suudi Arabistanlı yatırımcılarla beraber inşaat sektöründe projeler geliştirerek ortaklıklar kurmakta ve bunun haklı gururunu yaşamaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörlerden başlıcaları arasında inşaat, hafriyat, lojistik, nakliyat, madencilik, emlak danışmanlığı, dekorasyon gelmektedir. Yaptığı tüm faaliyet alanlarında başarılar gösteren şirketimiz hizmet standartlarını sürekli yükseltmekte kalite ve müşteri odaklı çözümler sunarak müşterilerine ekonomik, güvenlikten ödün vermeyen, işin zamanında eksiksiz teslimat ilkesini prensip edinerek yoluna devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.


WhatsApp chat
Translate »