Fil Villa… Filoğlu Group Güvencesiyle Sapanca – Türkiye.

Fil Villa kısa süreli özel havuzlu yazlık kiralama imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda günlük, haftalık ve aylık kiralama ile hizmetinizdeyiz. Portföyümüzde yer alan kiralık villalar Sapanca bölgesinde yer almaktadır. Fil Villa ekibi muhafazakar ve tamamen kişiye özel seçenekleri ile işte hayalimdeki villam diyebileceğiniz kalitedeki yazlık ve evleri siz değerli müşterilerine sunar.

Bir geceden başlayan konaklama seçeneklerimizle Sakarya Sapanca Kırkpınar ilçesinde bulunan villalarımızı Kiralaya bilirsiniz. Kısacası aradığınız konforu bizimle bulabilir ve yaşayabilirsiniz.

Fil Villa olarak Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Firmamızın öncelikli amacı mutlu müşteriler kazanmaktır. Bu ilkeyle hareket eden Fil Villa ekibi bunun ancak ve ancak yüksek müşteri memnuniyetiyle kazanıldığının bilincindedir. Sektörümüzde bunu sağlamanın en iyi yolu profesyonel şekilde hizmet sunuyor olmaktır.

Yazın özel havuzunuzda keyifli zaman geçirirken, kışında şömine başında karın yağışını izleyebileceksiniz.. Sizlere ; şehrin gürültüsünden , kalabalıktan ve stresten uzak, güvenli ve konforlu tatili vaad ediyoruz.

Rezervasyon için bizimle iletişime geçiniz:

Tecrübe ve Güven

Ekibimiz, sektöründe yıllardır hizmet veren Filoğlu Group ailesinin tecrübeli isimlerinin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Ofisimizdeki çalışanlarımız ile firmamız, villa sektörünün çok emek isteyen bir turizm alanı olduğunun farkındadır ve yıllardır içerisinde olduğu bu sektörde hakkıyla hizmet vermektedir. İzmir Foçada sunduğumuz otel tecrübemiz ile siz misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Sapanca da Kaliteli Lüks Villalar

Firmamız, portföyündeki özel villalar olarak nitelendirdiğimiz Sapanca da lüks villaları sunmaktadır. Sizin konforunuz için özel olarak hazırlanmış villalar profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilmiş,

Kurumsal yapı

Kurumsal yapıya sahip olmak için firmamız her müşterisiyle ayrı ayrı ilgilenmektedir ve onlara piyasadaki en uygun fiyatları sunmaktadır. Firmamız sadece bu alanda değil Ülkemizin en önemli projelerinde birçok sektörde ve farklı illerde faaliyet göstermektedir

Kartepe kayak merkezine 5 km uzaklıkta olan Kırkpınar, Sapanca Gölü ile de sizlere muhteşem bir manzara ve keyif imkanı sunuyor.

WhatsApp chat
Translate »